مهمانان علی ضیا در ویژه برنامه نوروز 98 فرمول یک


به گزارش آرتیکال ها، برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا در روزهای پایانی سال97 به استقبال نوروز رفته و زودتر از همه شبکه ها ویژه برنامه نوروزی را آغاز کرده است. علی ضیا در ویژه برنامه نوروز 98 فرمول یک با دکوری نوروزی آماده میزبانی از هنرمندان و چهره های سرشناس است.مهمانان فرمول یک

 

روز گذشته 25 اسفندماه 97 ویژه برنامه نوروز 98 برنامه فرمول یک با حضور محمد بحرانی و استاد مشایخی دو چهره سرشناس دنیای هنر و مهمانانی دیگر روی آنتن رفت.

مهمانان روز گذشته برنامه نوروزی فرمول یک چه کسانی بودند

در بخش ابتدایی برنامه طناز بحری پزشک کشورمان یکی از چهره های اجتماعی به انتخاب مردم مهمان فرمول یک شد و از علت برگشتش از هلند به ایران برای کمک به مردم ایران صحبت کرد.

طناز بحری پزشک متخصص

طناز بحری پزشک متخصص و چهره مردمی سال 97 در فرمول یک

استاد جمشید مشایخی یکی دیگر از مهمانان برنامه فرمول یک بود و روبروی علی ضیا در این ویژه برنامه نوروزی نشست.

جمشید مشایخی

استاد جمشید مشایخی در برنامه فرمول یک

استاد مشایخی یکی دیگر از چهره های مردمی سال بود که در این برنامه از ارادت خاصی که به مردم داشت صحبت کرد و درباره سیمرغ علی نصیریان گفت:علی نصیریان مقامش بالاتر از این حرف هاست و این سیمرغ نقش دوم برای او کم است و در ادامه خاطره ای از دوران جوانی با علی نصیریان گفت.

محمد بحرانی و علی ضیا

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان در برنامه فرمول یک

 

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان مهمان بعدی علی ضیا در برنامه فرمول یک شد و علی ضیا از ساخت یک مدرسه در هرمزگان توسط محمد بحرانی خبر داد. محمد بحرانی با شعر خوانی فضایی متفاوت را به برنامه فرمول یک بخشید.

علی ضیا

ویژه برنامه نوروزی فرمول یک با اجرای علی ضیا

در ادامه علی ضیا میزبان مهمانانی دیگر در این برنامه بود و از اعلام آراء مردمی در برنامه 28 اسفند فرمول یک خبر داد.